שותפים עסקיים

לורם איפסום דולור סיט אמט קונסקטורר אדיפיסינג אלית סחטיר בלובק

תצטנפל בלינדו למרקל אס לכימפו, דול, צוט ומעיוט – לפתיעם ברשג – ולתיעם גדדיש. קוויז דומור ליאמום בלינך רוגצה. לפמעט מוסן מנת. נולום ארווס סאפיאן – פוסיליס קוויס, אקווזמן קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר, בנפת נפקט למסון בלרק

בינעירונית – משלוח מוזל במונית!

בינעירונית מחוללת מהפכה בשוק השליחויות הבינעירוניות בישראל! האפליקציה מחברת בין נהגי מוניות שמבצעים נסיעות בינעירוניות לבתי עסק שזקוקים לשליחות, ויכולים לקבל אותה במהירות ובעלות מוזלת של עד חצי המחיר.

האפליקציה כוללת לוח שמציג נסיעות של נהגי המוניות עם ציון המסלול של הנהג (נקודת מוצא ויעד) והתעריף מבוקש, ומאפשרת לכל בית עסק לבחור מבין מגוון הנסיעות הזמינות, בתאריך ובזמן המבוקש, את הנסיעה שתואמת את מסלול השליחות שלו ובתעריף המשתלם ביותר.

נהגי המוניות, בכפוף להמלצת האפליקציה, מציעים את המחירים הנמוכים ביותר בשוק, עם הוזלה של עד 50% ממחיר השוק.

Beplus – תזרים מזומנים.

התכנה פותחה במיוחד לבעלי עסקים קטנים ובינוניים, ומטרתה לספק לבעל העסק כלי לניתוח המאזן ומצב העסק ע"י קבלת מידע פיננסי והתראות בזמן אמת, טרם היקלעות לבעיה תזרימית. התוכנה נועדה לאפשר ניהול עסקי מושכל, המבוסס על המידע הפיננסי של העסק בזמן אמת.

המערכת מאפשרת התממשקות מלאה לחשבון הבנק וכרטיסי האשראי של העסק ויוצרת התאמות בנקים באופן אוטומטי. המערכת מספקת תחזית יתרות בחשבון ומעקב אחר המחאות יוצאות ונכנסות. כמו כן, למערכת מחשבון סימולציה לזיהוי היום המועדף לביצוע המחאה, המאפשר שמירה על חשבון מאוזן.

אמלוג'יק – Emalogic

אמלוג'יק – מובילה במתן פתרונות מבוססי MICROSOFT.
באמלוג'יק קיים שילוב נדיר של יכולת הבנה עסקית\ארגונית – יחד עם רמת מומחיות טכנולוגית.שילוב זה מאפשר לבצע פרויקטים מורכבים, המספקים מענה למטרות ויעדי הארגון של הלקוח.החברה מבצעת פרויקטים רחבי היקף לחברות וארגונים הנמנים על המובילים במשק.

יכולת האינטגרציה של אמלוג'יק ושליטתה בטכנולוגיות הרבות, מאפשרת לה בצוע פרויקטים מורכבים המתבססים על מגוון טכנולוגיות (Best of Breed) ומתן פתרונות ייחודיים ומקוריים.אמלוג'יק מציעה שירותים מקצועיים בכל היקף ולכל מחזור החיים של פרויקטי תוכנה, מאפיון הצרכים וגיבוש הארכיטקטורה, המשך באפיון הפיתוח ושירותי התשתית ועד לביצוע QA, הטמעה, הדרכות ותמיכה שוטפת.

post_type, בלוג וניוזלטר שבועי בתחום הקוד והוורדפרס בפרט.

post_type נולד לתת מענה לאלפי המתכנתים בישראל שרוצים להישאר תמיד מעודכנים ורלוונטיים, בעיקר בקצב ההתפתחות המהיר של האינטרנט כיום. אז במקום שתעבדו קשה, אנחנו עובדים מסביב לשעון בכדי לספק לכם את כל החדשות, הטיפים, הגילויים, הטרנדים בעולם הקוד והוורדפרס.

CodeBrain – בלוג מקצועי על עולם הפיתוח

CodeBrain הוא בלוג מקצועי על בניית אתרים, אבטחת אתרים, קידום אתרים ומה שמסביב.

דור בן זקן, מפתח בעל ניסיון רב משתף בבלוג שלו מאמרים ומדריכים מעולם הפיתוח.